Weet iemand of je ergens in Arnhem of omstreken nog Benco aanmaakchocolademelk kan kopen?
Kan het tot nu toe in geen enkele supermarkt meer vinden.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Dranken. Vragen over koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Kan het tot nu toe in geen enkele supermarkt meer vinden.
None
Toegevoegd na 33 minuten:
We zitten met 2 clubs in 1 lokaal met 1 tap,ik heb het vermoeden dat er stiekem van ons bier getapt wordt,vandaar.
Mijn vriend bezat vroeger een glazen percolator. Dat waren twee bollen die aan elkaar hingen, en waaronder je een verwarmingsbron moest zetten (zo beschreef hij mij dat toch...). Na verloop van tijd vloeide de koffie in de bovenste bol.
Zijn vorige vriendin heeft de percolator echter meegenomen (plus nog een hele boel dingen) omdat hij de relatie verbroken heeft.
Nu zou ik hem voor zijn verjaardag opnieuw zo'n ding willen geven, maar weet totaal niet naar wat ik moet vragen. Heb ook al op internet gezocht maar ik vind het nergens...vermoedelijk omdat ik niet de correcte naam van het toestel intik.
Kan iemand me op weg helpen?
Een tijdje terug dronk ik bij het uitgaan alleen maar bier. Elke keer als ik wakker werd, viel de kater wel mee. Sinds een tijdje drink ik naast bier, ook andere dranken, zoals wij en wisky.
ALs ik nu wakker word, is de kater veel heftiger.
Toegevoegd na 24 seconden:
*wijn
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing