Is verse melk uit de koeling gezonder dan houdbare melk?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Dranken. Vragen over koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Waar kom je het minst van aan?
Dit lekker Laotiaanse biertje mis ik nu al...
Het liefst de grote 640 ml flessen natuurlijk!
Komt de alcohol harder of sneller aan als je drankje gekoeld/opgewarmd is?
Als je een drankje door een rietje drinkt, van sterk naar minder sterke drank of als je in de volle zon zit, zeggen ze dat het effect van alcohol anders is. Is dat, wat betreft mijn vraag, ook zo?
Ik gebruik 1 liter pak, ongezoet. Alle dagen heb ik daar maar een beetje van nodig, na drie of vier dagen in de ijskast begint die te stinken, wat kan ik doen om langer te bewaren. Ik laat ze nooit op tafel staan, direct in de ijskast.
Toegevoegd na 33 seconden:
Er bestaan geen kleinere verpakkingen ongezoet.
Toegevoegd na 18 uur:
Geen antwoord, enkel reacties, maar ik denk dat ik het gevonden heb, de melk staat inderdaad in het open luifje vooraan in de deur (Amerikaanse ijskast)
Ik ga eens proberen het in de ijskast zelf te zetten.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing