Waarom vind ik cola zo lekker, terwijl ik weet dat het ongezond is?
Toegevoegd na 28 seconden:
Ik kan zo genieten van een glaasje cola op zijn tijd...
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Dranken. Vragen over koken, uit eten en bestellen, vegetarisch en veganistisch en voedingsmiddelen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 28 seconden:
Ik kan zo genieten van een glaasje cola op zijn tijd...
Zat net vol verbazing naar mijn glas cola te kijken, het glas was nog maar half vol maar de spetters kwamen tot boven de rand van het glas!
Hij lijkt dan wel een stuk slapper. Dit geldt voor de ouwe die ik had. Maar nu ook voor de neuwe??
Toegevoegd na 6 minuten:
Neuwe=nieuwe
het is voor een opdracht op school
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing