Kan ik zelf een hot tub bouwen?
Mijn man wil graag een hottub bouwen, kan dit?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Mijn man wil graag een hottub bouwen, kan dit?
Is het mogelijk om mijn WTW unit zelf te reinigen? Ik vervang bijvoorbeeld de filters en maak de binnenkant schoon. Wat moet ik zelf nog meer doen zodat hij weer helemaal schoon is?
Kun je over een pas gezette en geverfde kitrand heen kitten?
Vorige week heb ik de keuken gekit en geschilderd. Helaas zijn er barsten ontstaan op de plekken waar ik gekit heb. Kan ik daar nu overheen kitten, zonder de oude kit te verwijderen?
Uitleg van het probleem:
Eerste strook gelegd in de lengte en alles gaat nog prima, bij de tweede strook komen de kanten van de eerste strook alweer omhoog terwijl de laminaat perfect in elkaar zit geklikt (aan de muurkant). Na het verwijderen van de tweede strook staat de eerste nogsteeds iets bol (wel minder)
Betreft een appartement, ondervloer voor appartementen (geluiddempende, geen andere keus)
Centimeter aan de zijkanten over gelaten, muur loopt niet helemaal recht maar waar deze het dichts tegen de muur aan ligt wel de plastic stukjes tussen gedrukt.
Op internet gezocht maar daar komen bol staan van planken alleen voor naar maanden/jaren, niet na een half uur al.
Wat is het probleem en hoe kan ik dit voorkomen?
situatie nu: een dubbele wandcontactdoos in de keuken. Ik wil graag één aansluiting ombouwen naar een dimmer. Aanwezige draden: blauw, bruin en aarde. Het plan is om een spotje boven het aanrecht te maken, dus met een draad/draden vanaf de huidige doos naar het spotje. Kan dit?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing