Is het mogelijk om een grenen tafel zo te verven dat het meer lijkt op een eiken tafel?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
De grote zoals de Core
En de middel zoals de Rebar / Charge
Ik weet dat je met een knipex zij-kniptang een M4 bout kan inkorten zonder schade aan het gereedschap te krijgen.
Toegevoegd na 5 dagen:
Met de middelformaten zoals de Rebar, kan je tot max. M3 inkorten. Dit gaat met twee keer goed knijpen. M4 is gewoon teveel materiaal om doorheen te komen. Bovendien heb je mindere houvast op de Rebar, wellicht dat dit met een Charge beter gaat.
Maar met de grote modellen, zoals de Core, gaat M4 zeer soepeltjes. M5 heb ik niet geprobeerd (in huis). Bijna net zo soepel als een boutentang.
Als enige opmerking is dat het knippen een beetje scheef gaat. Doordat de snijvlakken langs elkaar heen gaan en niet op elkaar knippen, zoals bij een ware kniptang.
Handig om deze grenzen van de multitools te kennen.
Ik ben op zoek naar een mooie oplossing om mijn gordijn vast te zetten zodat het uit het zicht is als ik het open heb. Het valt namelijk nog redelijk pofferig en dat vind ik zonde van het zonlicht. Nu heb ik al heel veel gezocht. Dan kom ik van allerlei koordjes met frutsels en franjes tegen. Nogal klassiek zeg, maar niet echt mijn smaak.
Ik zou het liefste een strak beugeltje hebben waar ik het achter klem. Zo iets zou toch moeten bestaan? Heeft iemand een idee hoe ik zo iets zou kunnen maken of waar ik zo iets zou kunnen krijgen?
Thanx!
Wouter
Ik heb dit apparaat gevonden in de garage Weet iemand wat dit is en wanneer het werd gebruikt?
Alvast bedankt voor jullie antwoorden!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing