Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat moet ik doen tegen condensdruppels op metalen dakplaten in schuur ?

Ik heb een metalen schuur in de tuin. Nu heb ik last van behoorlijk veel condensdruppels op de metalen dakplaten. Zeker na het bakken in frituur. Moet m'n spullen afdekken met dekzeilen, (het regent dan in de schuur :) ). Er is genoeg ventilatie, raam open, deur open en openingen bij dakplaten. Zet zelfs een ventilator aan bij het bakken, om zo snel mogelijk damp af te voeren. Helpt niet ! Hoe kan ik dat oplossen, isoleren, maar hoe ? Graag serieus antwoord en niet zoals een nieuwe schuur neerzetten !

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden

Wat kost een badkamer aan/uitbouw?

mijn vriendin en ik hebben pas geleden een huisje gekocht en nu willen we een aantal dingen verbouwen/opbouwen. We hebben nu een balkonnetje van 2,50m bij 1,80m. De bedoeling is dat hier een badkamer wordt gerealiseerd. Nou laten we het meeste werk Zwart doen dus dit scheelt al een hoop euro's. Maar ja wat zou het nou ongeveer gaan kosten inclusief badkamer interieur etc? We dachten zelf aan zo"n 13000 euro??

Verwijderde gebruiker
15 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing