Bestaat er een textielstift die het effect van een kaligrafeerpen heeft?
Of andere textielstiften waarmee je mooi kunt schrijven?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Doe-het-zelf. Vragen over energie, huishouden, huren en vastgoed, hypotheken, interieur en tuin vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Of andere textielstiften waarmee je mooi kunt schrijven?
4 jaar geleden ben ik in een huurwoning gaan wonen.
heb een overname contract getekend voor een schuur (ze hadden een duivenhok aan de originele schuur vast gemaakt). nu dat was helemaal verrot was toen al. goed ik kon gratis overnemen en vond het een pracht huis. nu ik de schuur in originele staat wil terug brengen en de schuur gesloopt heb kom ik erachter dat de deur aan de onderkant 10 cm afgezaagd is en niet meer in de originele schuur past zonder een gat aan de onderkant te hebben.
Wij hebben een badkamer, daarin is het plafont van hout (OSB of underlayment) en is licht geschilderd. Wij hebben het idee dat hier door het gebruik van de badkamer vocht intrekt. Wat kunnen we hier op schilderen om het waterdicht te maken. En als we er iets op moeten schilderen, kan dat dan direct, of moeten we eerst het ontvochtigen.
Bedankt.
ik heb bij de xenos gordijnen gekocht van een soort denimstof er komt licht doorheen als ik een zaklamp op de onderkant zet. als ik het gordijn dubbelklap komt er echter helemaal geen licht doorheen .
dus zou je zeggen koop nog zo'n gordijn en hang ze over elkaar... alleen is de roede daar niet sterk genoeg voor vrees ik plus dat ik liever een gordijn uit een stuk heb.
is er misschien een spray of iets waarmee ik de stof lichtdicht kan maken? het gaat om 80 procent polyester/ 20 procent katoenen stof.
ik heb het morgen nodig voor wiskunde
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing