Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Zeedieren. Vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën en vogels vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoge nitriet waarden in mijn aquarium wat nu?

Beste

Ik heb een aquarium van 200L maar als ik een nitriet test doe om de twee dagen vind ik daar een nitriet gehalte in van <1mg/L dat is uiteraard veel te veel maar ik gebruik bacto turbo om bacteriën toe te voegen dus ik begin te denken dat het aan mijn filter ligt het is een biobox 2 en ik verwissel mijn water om de week aan mijn filter kom ik niet echt en mijn water ziet er ook steeds wit troebel uit.

Alvast bedankt voor jullie antwoord

Verwijderde gebruiker
6 jaar geleden
in: Zeedieren

is het erg als je geen filter hebt, maar wel planten?

Hoi! Ik heb al 2 en een half jaar guppy's, het gaat goed met ze hoor (:. Maar na 2 jaar stopte de filter er mee. Ik heb al veel pogingen gedaan hem te repareren, maar na een tijdje ben ik er mee gestopt. maar nu is mijn vraag : Is het erg als je geen filter hebt, maar wel planten?

Mijn guppies leven nu al een half jaar zonder filter. het gaat er prima en in eerste instantie ging alles goed. Maar nu is het water niet zo helder meer en bijna een beetje groen. Ik vind het niet heel erg, want ik kan ze gewoon zien. Maar ik weet niet of het kwaat kan teggen de guppies. Ik weet dat guppies bes wel wat kunnen hebben (de mijne teminste (; ) maar ik weet niet of dit normaal is of dat dit slecht is. Ik heb daarintegen wel gewoon een verwarmingselement en een licht dat can 10 uur tot 6 uur ongeveer brandt.
Als iemand hier iets over weet hoor ik het graag :)


MVG
Serra

Verwijderde gebruiker
6 jaar geleden
in: Zeedieren
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing