Waarom eten honden poep?
Waarom eten sommige honden graag peop? Het is toch een afvalproduct?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Waarom eten sommige honden graag peop? Het is toch een afvalproduct?
Als ik in de keuken op de grond ga zitten, loopt mijn kat altijd naar mij toe. Daarna begint hij de hele tijd rondje om mij heen te lopen. Pas als ik weer opsta stopt hij hiermee. Heeft dit een betekenis?
Hij doet dit niet bij andere mensen.
een sensor moet geplakt worden op een kaal geschoren stukje huid met als extra houvast een paar druppeltjes lijm... welke lijm is veilig?
Mijn kater Fritz is een schat van een dier alleen: hij wil niet door het kattenluik. Dat wilde hij bij zijn vorige baasje ook niet. Het is een groot luik met een chiplezer van Sureflap Microchip want ik wil geen andere katten in huis die de bakjes komen leegeten.
Het luik zit in de achterdeur en als hij er vóór uit wil, komt hij eerst mijn aandacht trekken en gaat dan voor de voordeur zitten. Meestal doe ik dan wel open behalve in de winter als ik al uitgekleed ben.
Als hij vóor wil zijn en er door het luik uitgaat, moet hij 130 meter omlopen.
Soms maakt hij het héél bont. Dan moet ik achter de deur opendoen (naast het luik) en gaat hij naar buiten. Een tijd later zie ik hem voor het (doorzichtige) luik zitten wachten tot ik de deur open doe. Dan gaat hij een hapje eten en ... loopt hij naar de voordeur en gaat zitten wachten tot ik open doe. Soms verdom ik het gewoon. Het lijkt wel een machtsspelletje.
Aan het luik mankeert helemaal niets. 's-Nachts als ik slaap gaat hij gelukkig wél door het kattenluik.
Zijn vorige baasje deed zelfs de ramen voor hem open. Daar ben ik maar niet aan begonnen. Anders klimt hij op de vensterbank ten teken dat hij naar binnen wil.
Wie weet er een oplossing? Hij is echt niet bang voor het luik.
Om te gebruiken bij zwerfkatten en deze vervolgens mee te nemen naar Nederland.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing