Mijn cavia schud met zijn hoofd als ik hem wil aaien en stapt dan achteruit hoe komt dit?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
En hoe kun je zien wanneer een neon tetra zwanger is en eieren gaat leggen want ik kan niet altijd bij het aquarium blijven en als de neon tetra eieren gaat leggen dan apart zetten.
Sinds maandagavond 18u heb ik een kat geadopteerd van een vrouw die ging verhuizen en haar poezen niet mocht meenemen. Het is een gesteriliseerde kattin van 7 jaar oud.
Ze komt helemaal niet onder de zetel vandaan sinds ze hier is. Alleen afgelopen nacht heeft ze een plasje in haar kattenbak gedaan, terwijl ik sliep.
Ze wil helemaal niets eten en komt de zetel niet onderuit.
Ik laat haar zoveel mogelijk doen. Ik heb het eten dichter bij de zetel gezet maar dat hielp niet. Intussen zijn we al meer dan 48u verder...
Af en toe ga ik eens kijken maar ik probeer ze de tijd te geven om te wennen maar ondertussen maak ik me echt wel zorgen.
Is het normaal dat ze zo een lange tijd zich uithongeren omdat ze moeten 'wennen' aan een nieuwe omgeving? Kan ik andere dingen doen?
mijn neon tetras hebben ook een blauwe streep die is niet zo mooi meer en fel weet je wat dit is ???
Ik was benieuwd vanaf welke leeftijd ik mijn pup de clicker mag aanleren.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing