Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Wat kan de diagnose zijn voor een hond die extreem veel plast en drinkt?

Hond plast en drinkt extreem veel. is vermagert binnen een week ca 5 kg. het is onderzocht maar het is geen suikerziekte, er is wel sprake van een ernstige ontsteking waar weet de da niet. De baarmoeder is in orde vlg scan. Er is antibioticum gegeven een injectie en tabletten breed spectrum. Doe nu een wormkuurtje om dit uit te sluiten maar het plassen blijft. Ik heb niet de indruk dat ze pijn heeft. Zijn er mensen die de symptomen herkennen en ervaringsdeskundig wat kun je doen.? Welke medicatie, kan ze herstellen. Het is een teefje van 8

Toegevoegd na 12 uur:
Na een aantal antwoorden lijkt het mij diabetes insipidus , iemand hier ervaring mee?

Toegevoegd na 2 dagen:
Ik las op een site dat de hond nierfalen kan oplopen door het eten van rozijnen. Ik weet niet of het ook zo is maar en het kan niet meer dan een handjevol zijn geweest maar sinds het eten van oliebollen met rozijnen heeft zij her,. Zou dan een nefrogene kunnen zijn door beschadigde nieren. naar middeltjes gezocht vond ik minrim of demopressine, ik zoek ook naar het middel onder de naam fosinoprilnatrium Weet iemand hoe isipidus wordt gediagnostiseerd. Over het schadelijk zijn van rozijnen had ik nog nooit gehoord tot nu toe. Kan het een niersteen zijn?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Is het slecht voor een klein hondje, als deze niet de hele dag door naar buiten kan, maar heel af en toe op een toiletje thuis zn behoefte moet doen?

Het gaat me vooral om gezondheid wat betreft behoefte doen.
Beweging zou hij dan thuis en wanneer hij buiten is genoeg krijgen.
Ik heb geen specifieke tijden (dit is allemaal een voorbeeld) maar voor te stellen dat het bijvoorbeeld tussen 13:00 en 16:00/17:00 is?
Hoelang kan een hondje overdag zonder behoefte doen?
Hoofdvraag: En is het dus slecht dan het hondje dan eventueel gebruik maakt van een soort toiletje/'kattenbak'?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

kun je een (echte) oude romeinse kruik in je aquarium gebruiken als decoratie? (zie uitleg)

Ik wil, sparen voor een groot aquarium 120 x 50 x 70 ongeveer, ik wil er een blikvanger in doen, ik dacht zelf aan filterzand op de bodem met grasplantjes, en een kruik. bijv.

ik wil dan een kruik met een brede hals, vanwege mijn vissen die ik erin ga doen (Sluierstaarten)
dan wil ik aan de zijkant een gat erin maken zodat ze er door kunnen zwemmen.

maar is dit enigszins mogelijk, of geeft de kruik iets af in het water wat dan weer niet goed is voor de vissen????

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing