Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huisdieren. Vragen over insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Is mijn kitten te licht?

Hallo, ik heb vandaag een kitten gehaald. Volgens die man was die 10 weken oud. Maar ik twijfel nu toch wel heel erg. heb hem/haar gewogen en kwam uit op 390 gram. Dat is toch veels te licht voor z'n beesie. Ook kan ik zijn ruggengraat en heupjes voelen. Zijn oogjes waren ook behoorlijk vies en pusserig. Heb hem genomen omdat hij zo klein was vergeleken met de rest. Er waren er nog ongeveer 12 andere kitten die wel in orde lekker. ook waren al weer nieuwe geboren. Zit er aan te denken om er maandag even mee naar de dierenarts te gaan. Wat vinden jullie ervan.
Hij is nog geen 15 cm lang.

Toegevoegd na 3 dagen:
Deze 2 foto's zijn van vandaag. Net terug uit het dieren ziekenhuis

Toegevoegd na 3 dagen:
en nu ook een kort filmpje van Lucky

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden

Mijn buurman heeft bedreigt mij aan te geven bij de gemeente voor het ontduiken van hondenbelasting. Wat moet ik daar nu weer mee?

Ik liep vandaag met de hond van mijn ouders (dezelfde als in de vorige vraag van mij over zieke hond) in het park.

Kom ik een buurman tegen. Deze zei dat hij mij erg vaak met een hond ziet, en vroeg of ik hondenbelasting betaal. Ik heb gezegd van niet, omdat BJ een logee is, mijn ouders betalen wel belasting.

Soms heb ik ook de hond van mijn broer als logee, en nu vind die kerel dat ik 2 honden heb, en dus moet betalen.

Dit gaat natuurlijk nergens over. En ik weet ook niet of hij mij echt gaat aangeven. Maar stel hij doet dit wel.

Wat zijn dan de gevolgen voor mij? Had ik bij de gemeente moeten melden dat ik een hond als logee heb?

Heeft er iemand tips voor mij over hoe ik een zieke hond die niets meer kan, in de auto kan krijgen?

Voordat jullie je zorgen gaan maken, zal ik even de situatie uitleggen. Zodat ik geen reacties krijg over dat ik meteen moet handelen, en niet vragen moest stellen op GV :-)

Ik heb momenteel een logeetje. Dit is de hond van mijn ouders. Het gaat om een golden retriever van 12 jaar oud, en meneer weegt ongeveer 30 kilo.

Hij heeft iets aan zijn mild. Maar omdat hij zo oud is wil de dierenarts liever niet preventief opereren. Omdat de hond mogelijk bezwijkt de narcose.

Maar nu kan het dus gebeuren dat hij een inwendige bloeding krijgt, en dat hij per direct naar de dierenarts moet. Al is het midden in de nacht.

Maar hoe krijg ik hem dan naar beneden (ik woon in een flat, met lift) en in de auto?
Kan ik hem gewoon optillen?
Maak ik niet meer kapot door hem op te tillen?
Het kan gebeuren, dat ik alleen thuis ben, en dan kan ik hem dus niet samen met mijn vriend optillen.
Is er ook een soort 112 voor dieren?

Ik wil gewoon graag goed voorbereid zijn. Dat mocht het gebeuren, ik ook meteen kan handelen.

Graag hoor ik jullie tips en adviezen.

logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing