Wat is dit voor een insect?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Ik heb mijn kat 7 jaar gehad, maar omdat ik nu een tijdje bij m’n moeder woon, zie ik hem nauwelijks.. ik zag hem gister nog.. maar hij had niet veel interesse.. hij gaf me een kopje en ik mocht hem 1x aaien, maar meer niet. Is hij me vergeten?
Hoi iedereen!
ik heb sinds kort twee lieve ragdoll kittens die twee weken verschillen. De oudere (Miso) heeft vanaf dat we haar hebben last van een verstopte neus. Volgens de fokker kwam het door haar eerdere vaccinatie en toen we naar de dierenarts gingen voor haar laatste vaccinatie zei hij dat we haar neus goed moesten sprayen.
Nu is het 3 weken sinds de laatste vaccinatie en gaat het wel wat beter, maar ze heeft nogsteeds een verstopt neusje. We maken hem elke dag schoon en sprayen hem met baby neusspray als ze er echt last van lijkt te hebben. Haar snot is doorzichtig en ze eet en speelt goed en lijkt ook geen koorts te hebben. Ook heeft ze geen / nauwelijks ooguitvloeing.
Weet iemand wat ik hier het beste tegen kan doen? Onze andere kitten heeft hier geen last van. Ze zijn beide binnen katten.
Moederpoes is sinds twee weken dood, maar er zijn twee jongen achter gebleven. Ik heb geen zin om ze te voeren, ik wil geen poezen en katten in de tuin, er zijn al genoeg zwerfkatten hier, die door de hele buurt worden gevoerd.
Zal ik maar stoppen met voeren, met de hoop dat ze naar een buur trekken (die er al zo'n acht voert) ?
Er zijn ook andere buren die andere katten voeren.
Let op, dit is niet in Nederland ! Een gemeentelijke kattendienst of asiel is er niet
Alvast bedankt !
Reactie op Rieneke1:
Hoi Rieneke,
In het uiterste oosten van Roemenie. Ja, er zijn dierenbeschermende organisaties, maar het is onbegonnen werk om een van de buren aan te wijzen, sinds we naaste een flatgebouw wonen.
Ondertussen zijn de eerste winterdagen met strenge vorst ( -14 ) geweest, zaten ze in beschutting ( hoge doos ) en ze leven nog :)
En nee, moederpoes was niet van ons. Ik hoef geen poezen ( lees katten ) in de tuin, vooral als die vechten kost me dat mijn tomaten planten of zo. En natuurlijk doen ze behoeftes waar ik net heb gespit, .... Het is wel handig, er zijn geen muizen/ratten :) :)
En ja, de meisje is gesteriliseerd nu !
Bedankt voor je antwoord !!!
Hallo ik heb een vraag over mijn aquarium, de laaste 3 dagen vind ik 3 visjes zonder achtervin dood drijvend (hier onder foto van de vissen)
Weet iemand hoe dit kan?
Ik heb ook geen vlees etende vissen(en zijn vredelievend)
Groetjes!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing