Wat is dit voor 2 vleugelig insect met rood en geel lijf?
Deze is nieuw in onze tuin...
Grootte ongeveer zoals een huissleutel.
6 poten
2 vleugels
Smal lijf
Kleuren rood, geel en bruin
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Dieren. Specifieke vragen over huisdieren, insecten, landdieren, reptielen en amfibieën, vogels en zeedieren vind je in één van de subcategorieën.
Deze is nieuw in onze tuin...
Grootte ongeveer zoals een huissleutel.
6 poten
2 vleugels
Smal lijf
Kleuren rood, geel en bruin
Ik heb 2 weken geleden een kip gekocht van ongeveer 20 weken oud. De verkoper wist niet of het een hen of haan was. Ik was op zoek naar een hen, maar heb de gok genomen. Ze is bij 2 andere kippen in de ren gekomen en ze is duidelijk de laagste in rang. Maar gisteren deed ze iets terug en sprong ze op de andere kippen! Is het toch een haan? Ik zie nog geen sporen. Wie kan me helpen? Het is een wyandotte kriel.
Sinds een tijdje last van deze ongedierte. Ze zijn op komen dagen tegelijkertijd met de komst van nieuwe binnenplanten, maar wellicht is dat een toevalligheid. Ze lijken zich namelijk niets aan te trekken van de planten.
We kunnen online niet vinden wat het zijn.
Naar onze waarneming hebben ze: 2 voelsprietjes, 6 pootjes, vleugeltjes, donkerbruin van kleur.
Ze gaan graag naar het raam.
Iemand enig idee?
Alvast bedankt voor enige hulp!
Hoi, ik heb hier een beetje info over gezocht maar kon nergens echt het antwoord kunnen vinden maar hoe blijven wilde witte paarden wit, dus zonder een deken of ooit gepoetst/gewast te worden.
mijn kat is ziek en we moeten naar de dierenarts maar hij is ontsnapt en wil niet terug komen zelfs niet voor eten
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing