Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Hoe kom ik aan de URL van een krant?

ik wil een logo van een krant op mijn startpagina een URL hoort daar bij ik weet niet waar ik zoiets moet of kan vinden

Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden

Heb je meer informatie nodig om de vraag te beantwoorden? Reageer dan hier.

Geef jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Antwoorden (2)

Vraag de krant, bijvoorbeeld het AD, eerst om toestemming.
Google op afbeeldingen: logo AD
Klik op een link of op het logo
Klik met rechtermuisknop op het logo
Kies dan iets van afbeeldingslocatie kopiëren.
Zo krijg je de link van het logo.
(Lees meer...)
SimonV
5 jaar geleden
Verwijderde gebruiker
5 jaar geleden
Danku SimonV
het is gelukt
SimonV
5 jaar geleden
Heb je hiervoor toestemming? Het kan zijn dat je anders van Getty Images een gepeperde nota krijgt voor het onrechtmatig gebruiken van beschermd materiaal.
Vaak gaan deze mails gepaard met een schikkingsvoorstel. Negeer deze brief nooit, want de kosten kunnen na verloop van tijd oplopen door bijvoorbeeld incasso- en advocaatkosten.
https://www.clinic.nl/kennis/ik-heb-een-brief-ontvangen-dat-ik-een-foto-onrechtmatig-op-mijn-website-heb-gebruikt-wat-moet-ik-nu-doen/
https://www.dohmenadvocaten.nl/BriefAdvocaatGettyImagesSchadeclaimInbreukAuteursrechtWatMoetIkDoen.html
LeonardN
5 jaar geleden
@SimonV Ik denk dat je niet volledig doorhebt waar de vrager het over heeft. Op mijn startpagina(van Opera die verder niemand kan zien behalve ik) staan ook allerlei logo's van bedrijven.
Ik vul de URL in en het logo verschijnt dan of vanzelf of niet. (Netflix, Disney, Amazon tonen mooi hun logo. GV en reddit niet)
Wellicht gebruikt haydie een startpagina waar je nog handmatig logo's kan bijvoegen. "ik wil een logo van een krant op mijn startpagina een URL "
Het lijkt net of je denkt dat de vrager het heeft over een webpagina die door een ieder te bezichtigen valt.
Navigeer naar de hoofdpagina van de krant en kopieer het adres dat in de URL-balk staat

nu.nl = https://www.nu.nl
AD = https://www.ad.nl

grofweg
- https://www.NAAMVANDEKRANT.nl
- http://www.NAAMVANDEKRANT.nl
(Lees meer...)
5 jaar geleden
Deel jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing