Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Vraag over t-mobile Blackberry pingen!?

http://gsm.t-mobile.nl/tmobile/RAPRD/BlackBerry-PrePaid-Sim-Only/sobbpc85so.html?ab_agid=320
Kan je dan voor 10 euro per maand pingen?
En er staat dat je 3 maanden gratis internet krijgt, met maximaal 1 gig. mag verbruiken. Bedoelen ze dan per maand of per 3 maanden?

Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden

Heb je meer informatie nodig om de vraag te beantwoorden? Reageer dan hier.

Geef jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image

Het beste antwoord

Die 1 Gig is dan voor die 3 maanden, verbruik je die in 1 maand dan is het ook voorbij. Om te kunnen blijven pingen betaal je niet 10 maar 12,50 per maand. Vanaf 10 euro opwaarderen krijg je de maand erop wel 300 gratis smsjes. Je moet de eerste van de maand zorgen dat je minimaal12,50 beltegoed op je simkaart hebt staan na die drie maanden zodat ze die kunnen afschrijven van je beltegoed en dan kun je dus blijven pingen enz.

Toegevoegd na 2 uur:
Kleine uitleg nog. Na die drie maanden betaal je voor internet 2 euro per MB met een maximaal van 10 euro. Dus dat komt neer dat je voor 10 euro per maand dus gewoon kunt internetten tot 1gig. Om gebruik te kunnen maken van de Blackberry diensten betaal je 2,50 per maand extra. Zo kom je dus uit op 12,50 per maand als je ook wilt blijven pingen , msn-en en email wilt ontvangen.
(Lees meer...)
Verwijderde gebruiker
14 jaar geleden
Deel jouw antwoord

Het is niet mogelijk om je eigen vraag te beantwoorden Je mag slechts 1 keer antwoord geven op een vraag Je hebt vandaag al antwoorden gegeven. Morgen mag je opnieuw maximaal antwoorden geven.

/
Geef Antwoord
+
Selected image
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing