Hoe kun je 4K video's bewerken in Windows Movie Maker?
Ik had gelezen dat je de export instellingen kon veranderen bij Windows Movie Maker, alleen ik weet niet wat ik dan in moet voeren (zie afbeelding).
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Software. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik had gelezen dat je de export instellingen kon veranderen bij Windows Movie Maker, alleen ik weet niet wat ik dan in moet voeren (zie afbeelding).
Ik wil binnenkort in het buitenland een lokale simkaart aanschaffen om te bellen en internetten.
Echter vroeg ik me af of ik mijn huidige nummer kan gebruiken met Whatsapp als ik switch naar de lokale simkaart.
Volgens ZiggoGo wel. Ik krijg de melding na inlog op ZiggoGo: helaas, deze video is buiten de eu niet beschikbaar. De klantenservice heeft geen idee (4x door verschillende mensen te woord gestaan)
Bij indeling bij word is de afstand ' voor' opeens steeds nul, dit was eerst niet het geval. Alle documenten die ik nu open hebben geen afstand meer bij het begin van een document. Hoe verander ik dit weer dat er standaard een afstand is. Nu moet ik het steeds handmatig doen en gokken wat de afstand normaal is
Ik wil het heel graag weten want ik wacht al sinds december op deze nieuwe browser
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing