Vanaf welke website kan ik de nieuwste divers voor de Pinnacle Dazzle DVC100 capture device voor Windows 7 downloaden en installeren?
Zie vraag...
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zie vraag...
Als je de usb-adapter van een draadloos toetsenbord in een computer steekt, moet eerst het stuurprogramma worden geïnstalleerd. Wordt dit stuurprogramma ook geïnstalleerd als ik de computer voor het eerst opstart (en windows moet configureren)?
Toegevoegd na 4 minuten:
krijg je van een hogere refresh rate en een lagere reactie tijd?
Ik heb een gewone USB-stick en die werkt prima op mijn laptop met Lubutu 14.10, maar ik wou hem ook gebruiken op mijn vriend's laptop met Windows 7, maar daarop zegt-ie de hele tijd dat je hem opnieuw moet formatteren en dan wil-ie hem formatteren al FAT32, maar mijn laptop zegt in GParted dat-ie gewoon FAT32 is, dus hoe laat ik hem werken op die laptop met Windows 7?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing