Wat voor effect heeft een 8gb sshd op een laptop?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Alle onderdelen hier: http://pcpartpicker.com/p/ftsMXL
Op Afuture.nl kom je op ongeveer €770,- uit.
Kan iemand advies geven over wat beter kan, of is dit een goeie build?
Vraag heb ik eerder gesteld maar was te laat om te reageren. Ik heb een nieuwe videokaart gekocht en erin gezet. Nog steeds geen beeld. Het ligt niet aan de monitor want het het op meerdere getest. Heb ook de kabel in de goeie zitten. Voeding werkt en hoor ook piepjes.
Specificaties:
768 mb ram
Ati Radeon 9200 se
Intel celeron
Als ik crysis open krijg deze error you need a directx11 capeble gpu ik heb een msi gtx 260 (nvidia)
Toegevoegd na 7 uur:
De driver opnieuw instellen heb ik geprobeerd en ik weet dat mijn gpu sterk genoeg zou moeten zijn.
Ik wil graag bestanden uitwisselen van mijn macbook naar imac, (NIET VIA BLUETOOTH OF ICLOUD) of tussen mijn samsung laptop en macbook.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing