Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

waarom heb ik een hdd 32 gb aangeeft in windows verkenner en in werkelijkheid staat er op de hdd: 120GB, Hoe kan ik dit oplossen?

ik heb een:

- IDE Maxtor DiamondMax Plus 9 (120 GB) (Windows verkenner: 31,3 GB)
- IDE Maxtor DiamondMax 16 (80 Gb) (Windows Verkenner: 31,4 GB)

heb ik de jumpers verkeerd staan?;

- De Maxtor DiamondMax Plus 9 staat op: 'Master'
- De Maxtor DiamondMax 16 staat op: ' Cap Limit'

Zie: Schema jumpers

Toegevoegd na 8 minuten:
schijfbeheer; Kijken bij schijf 1 (Foto 2)
zie daarna: Eigenschappen van die schijf (Foto 1)

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Hardware

De ventilator van mijn processor maakt een irritant geluid, hoe kan ik dat oplossen?

Het is een ratelend geluidje het gaat harder als ik een wat zwaarder programma draai. Ik heb de iMac G5 al helemaal opgedraaid en de ventilators schoon gemaakt. Er zat nagenoeg geen stof in (pas nog schoongemaakt) en het heeft ook niet geholpen. Toen heb ik alleen de ventilator die de G5 processor koelt losgekoppeld, iMac opgestart... en ja hoor fluisterstil, natuurlijk kan ik niet zonder koeling dus meteen weer uitgezet en ventilator weer aangesloten. En het geluid was er ook weer. Hoe kan ik dit oplossen? Het gaat hier om een 1.8 GHz 17 inch. iMac G5, 8.1. Ik heb hem pas gekregen dus misschien is het wel normaal, maar het is zo irritant dat mij dit niet normaal lijkt.

Verwijderde gebruiker
12 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing