Hallo, ik heb een Veld ASUS P5N-E SLI ACPI moederbord, kan ik daar een intel i7 processor inzetten? Heb nu een duo core E6750. Alvast bedankt :) Gr B
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben bezig met een Windows Vista laptop, en nu weet ik ook weer waarom ik Vista heb overgeslagen, wat een zooi.
Ik heb een ingebouwde Mic in deze laptop zitten.
De laptop ziet hem ook, het apparaat werkt correct, volgens Windows (behalve dan dat hij het niet doet).
Ik heb het gevoel dat hij ergens gemute staat, maar ik kan niet vinden waar.
Bij de volumeregeling komt hij niet naar voren.
Bovenin moet je dacht ik iets kunnen aanklikken van apparaat, maar daar staat niets in, behalve luidsprekers.
Wat doe ik niet goed hier?
Behalve dan werken op een laptop met Vista?
ik ben een hardcore gamer en ik wil dan ook graag al mijn games met zo goed mogelijke graphics willen spelen. het liefst ook nog 2GB maar 1 kan ook
Ik zoek een goeie laptop voor thuisgebruik geen ultrasnelle gamemachine of performante machine voor grafische toepassingen. Dus voor gebruik van de MS Office (2010) programma's, en mailen en surfen. Ik krijg het wel op mijn heupen van trage PC's. In de g7 zit een Intel i5-3220 M met 6 GB RAM en in de 15-NO57 zit een AMD Quad Core A met 8 GB RAM. De eerste kost 589€ de tweede 649 €
Ik wil graag een betere videokaart voor mijn laptop.
Ik heb alleen helemaal geen verstand van al die technische thermen.
Is het überhaupt wel mogelijk om een videokaart aan te sluiten op een laptop?
In elk geval, ik zoek dus een low budget (Denk aan: 0-100 euro?) videokaart, waarmee ik spellen zoals Skyrim, FIFA 14 en GTA gewoon vloeiend kan spelen op redelijk hoge instellingen.
Hier zijn mijn technische gegevens:
HP Pavilion G7
Windows 8.1 64-bit
Intel Pentium Inside CPU B960 processor, ik weet niet of het x86 of x64 is. (2.20 ghz)
RAM geheugen 4 GB
Moet er nog meer info bij, hoor ik dat graag.
Bedankt!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing