Hoe sterk is het materiaal wat uit een 3D printer komt?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ga over een jaar studeren en op kamers en wil graag een Asus Vivobook met touchscreen kopen, maar ik twijfel tussen de s300ca-c1084hvan 13,3 inch: http://www.laptopshop.nl/product/336496/asus-vivobook-s300ca-c1084h.html en de r550ca-cj119h van 15,6 inch: http://www.laptopshop.nl/product/336497/asus-vivobook-r550ca-cj119h.html .
Welk formaat is handiger? Ik zal redelijk veel in de trein zitten dus een 13,3 inch is handig maar ik ga ook veel tekstverwerker gebruiken dus misschien is een groter scherm daarvoor fijner.
De s300ca kost 599 euro maar heeft een Intel Core i3 en meer geheugen, terwijl de r550ca Intel Pentium heeft. Moet ik gaan voor de goedkoopste of is het handig om te investeren in snelheid en meer geheugen?
Ik ben van plan om heel lang met deze laptop te gaan doen, dus daarom leek het me verstandiger om de snellere s300ca te kopen (ongeacht de 100 euro meer), maar aan de andere kant is de andere laptop qua formaat misschien geschikter. Graag tips, meningen en advies!
wil een bestelling doen maar ik vertrouw het niet?
Heb net een Corsair H55 gekocht en nou krijg ik bij Coretemp te zien dat hij rond de 20 graden idle is en bij SpeedFan 40graden idle is, waar ligt dat aan?
Reeds enige tijd kan ik de foto's die op m'n harde schijf zijn opgeslagen nog maar deels of helemaal niet meer openen . Soms is een gedeelte van de foto nog zichtbaar , het andere deel is dan grijs . Op de mini-afbeeldingkjes aan de zijkant is alles nog volledig .
Sinds kort doet zich dit nu ook voor met muziekbestanden die op deze schijf staan . De mapjes zijn nog zichtbaar op de computer en bij "eigenschappen" is de ruimte nog ingenomen . Wanneer ik ze echter wil afspelen krijg ik een foutmelding ...
De nog volledige foto's heb ik reeds naar een andere schijf gecopieerd , met de muziek lukt dit echter niet meer .
Is hier een oplossing voor ?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing