Wie weet waar ik een laptop van 17"-18" het goedkoopst kan vinden? Het liefst onder EUR 400. D
Toegevoegd na 32 seconden:
Dank!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Toegevoegd na 32 seconden:
Dank!
De laptop;
http://www.paradigit.nl/paradigit/product/zpr_01lap/01_laptops/productdetails/80007712/lenovo_15_6_z580_m81ezmh__i7_3520m_6gb_750gb/59342325/default.aspx
Zelf denk ik dat het minecraft aankan maar over de zwaardere games twijfel ik.
Weet iemand of dit een goede keuze is of ik een duurdere (desktop) pc moet nemen.
Ik heb al gekeken naar deze reactie maar kom via die weg zowel de 2,4 als de 5Ghz niet tegen in mijn computer.
Heb op advies van Upc een router achter mijn modem gezet en mij door Mediamarkt een router laten verkopen met dus beide mogelijkheden en dan had ik gegarandeerd stabiel draadloos internet.
Maar nu kom ik er zo langzaamaan achter dat ik dus misschien wel helemaal niet op 5Ghz kan draaien.
Ik zie werkelijkwaar door de bomen het bos niet meer.
Hoezo Plug & Play?? Er wordt gewoon steeds wat anders verteld een aangesmeerd. Om gek van te worden; hopelijk kom ik hier wat verder, alvast bedankt!
Toegevoegd na 39 seconden:
Bedoelde dus deze reactie: http://www.goeievraag.nl/vraag/computers-internet/hardware/laptop-hardware-geschikt-wifi-ghz.324770
Ik heb een HPdeskjet3070a,print gemiddeld iets om de paar weken,maar de (kleuren)inkt is erg snel op ,heb overal gezocht maar kan geen info vinden hoe je hem zuiniger af zou kunnen stellen stellen.
Toegevoegd na 6 dagen:
Bedankt voor alle goede tips!
maar heb de drivers gedownload en ook alles zit goed ingestoken. Mijn pc geeft ook aan dat ik een probleem met de geluidskaart heb. wat is het het probleem?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing