Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Hoe kan ik de rooie en de witte kabel van mijn xbox zo gebruiken dat het geluid uit mijn speakers komt?

Ik heb een xbox en ik wil graag mijn xbox met vga naar een pc monitor verbinden. Maar mijn monitor heeft geen speakers, dus dat zou betekenen dat ik helemaal geen geluid hoor. De MS Vga kabel komt met een VGA en een rode en witte kabel, die ik dus zo wil verbinden dat er geluid uit mijn (losse) speakers komt. Hoe doe ik dat?

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Hardware

hoe kan ik me ps3 verbinden via draadloos internet zonder de code steeds in te voeren ?

alls ik hem wil instelen dan staat der Naar een toegangspunt in de buurt scannen. ik weet hoe dat werkt en der staat Handmatig invoeren Bepaal het toegangspunt door de SSID handmatig in te voeren met een toetsenbord. dat ken ik ook en der staat Automatisch dan moet je op je volgens mij op een knop drukken van de router zo dat de ps3 Automatisch verbinding maakt met de router en internet ik heb zelf een KPN Experia Box alls ik daar op die knop druk werkt het niet maar wel op me laptop en pc .welke router moet ik hebben die de ps3 wel ondersteunt met Automatisch verbinden met de router door op een dnop te druken met de router en internet ik heb een ps3 fat 80 GB ik wil niet steets de WPA2 code steets in voeren

Verwijderde gebruiker
13 jaar geleden
in: Hardware
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing