Bestaan er kleine boxen (luidsprekertjes) die ik rechtstreeks op mijn laptop kan aansluiten zonder dat de boxen zelf aan de 220 volt hoeven?
Ik zoek een kleine computer luidspreker box, die met een beugeltje Op de muur kan worden bevestigd.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie hardware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik zoek een kleine computer luidspreker box, die met een beugeltje Op de muur kan worden bevestigd.
Ik wil mijn computer verkopen met daarin de harde schijf. Ik wil natuurlijk niet dat een ander nog kan zien wat er op mijn harde schijf heeft gestaan.
Vaak hoor je dat mensen hun harde schijf hebben geformatteerd en dan denken dat hij leeg is. Ik begrijp dat dit dan niet zo hoeft te zijn. Wat moet ik doen om dit wél te bewerkstelligen en hoe krijg ik dit voor elkaar? Zijn hier programmaatjes voor?
Kan ik naderhand nog zien of de harde schijf daadwerkelijk leeg is?
ik heb een rainbow joystick, en er staat bij elke truc, die ik kan doen ofzo, dat is een RS teken is ofzo. Maar ik kan hem niet vinden, dus waar moet ik eigenlijk zoeken op mijn joystick.
alvast bedankt.
Toegevoegd na 5 minuten:
maar, als ik die RS button een kant op draai dan schiet die ergens naartoe...
Ik wil een nieuwe laptop kopen. Deze moet het volgende aankunnen.
Tijdens bekijken van TV-films etc. dvd's kopieeren of branden en/of backups maken van eigen bestanden (op de achtergrond draaiend)
Ik weet niet welke grafische adapter hiervoor het meest geschikt is (merk en type).
NB. ik ben geen gamer.
Voor mijn keuze heb ik al de volgende specificaties gekozen
Processor-model: I7-720QM
Intern geheugen: 6144 Mb
Grafische adapter: onbekend (vandaar de vraag)
Bedankt voor de moeite
Vraagsteller
Toegevoegd na 11 uur:
De af te spelen films hebben extensie ".VOB". De codec is mij onbekend.
Aangezien er bij iemand de linker Ctrl toets iets afgebroken is waardoor die niet meer blijft zitten aan dat witte dingetje eronder en ook helemaal beschadigd is doordat hij geprobeerd heeft met een schaar op die toets te drukken op de hoop dat ie blijft zitten (ja erg logisch inderdaad...), moet er een nieuwe toets komen.
Maar online kan ik alleen maar volledig nieuwe toetsenborden vinden van minstens 60 euro.
Dus zijn er ook losse toetsen te koop voor elk model? Of is het niet anders dat ie hem terug moeten brengen naar de winkel en die laptop even kwijt moet zijn voor reparatie?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing