Van welke landen zijn deze netnummers?
Ik ben telkens gebeldt door twee rare nummers van het buitenland ze spreken ook heel raar
Dit zijn het netnummers
+212
+989
Ik weet niet van welke landen dit zijn?
Weten jullie het misschien?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik ben telkens gebeldt door twee rare nummers van het buitenland ze spreken ook heel raar
Dit zijn het netnummers
+212
+989
Ik weet niet van welke landen dit zijn?
Weten jullie het misschien?
We proberen de computer op te schonen.
Nu zijn we na een anti virus scan en spywarescan (en verwijderen) er achter gekomen dat sommige virussen of spyware
steeds terug komen of toch niet verwijderd worden.
Hoe kunnen we die hardnekkige steeds terug komende virussen, spyware, ....... Blekko, Movies toolbar, Delta search en Double click dan toch wel verwijderen?
Pas heb ik weer een melding van een inbraakpoging in mijn computer. Inbraakpogingen met 3 verschillende IP adressen.
Kan ik achterhalen van wie die IP adressen zijn of is dat onmogelijk.
Toegevoegd na 1 dag:
Een kennis is gisteren er mee bezig geweest van wie een bepaald IP adres vandaan kwam.
Hoe die dat deed???
Maar met een bepaald uitzoek systeem zou een bepaald IP adres uit Nigeria komen???
EN met een andere bepaald uitzoek systeem komt het zelfde IP adres uit America
En de vandaag dag probeerde hij het weer en het IP adres zou ergens uit Nederland komen??
Het is wel steeds hetzelfde IP adres.
Ikzelf begrijp er alleen maar steeds minder van?
Hoe kan dat dan weer?
Een bekende had opmerkingen over een email wie wij hadden gestuurd maar niet naar hem!!!?
Is het nog wel veilig op internet voor een simpele ziel? Je moet er teveel verstand van hebben
om zelf alles zo te beveiligen en blijkbaar kan een kwaadwillende toch wel ''iets'' uithalen????
Ik ben geinteresseerd in encryptie voor de computer. Bestaan er opleidingen, gedeeltes van opleidingen of cursussen die voornamelijk gaan over encryptie?
staat ook wel als web.snap.do
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing