is het moglijk dat door een virus of malware mensen je camera kunnen inzien van je android telefoon?
Dus dat mensen je overal kunnen zien als je je telefoon in je hand hebt.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Dus dat mensen je overal kunnen zien als je je telefoon in je hand hebt.
sinds een aantal dagen doet mijn telefoon heel erg raar heel vaak als ik iets aan het doen ben krijg ik ineens een zwart scherm en reageerd hij nergens meer op of als ik iets wil doen dan reageerd hij helemaal niet ook met aanzetten begint hij nu raar te doen maar is mijn telefoon nu gehacked en kunnen mensen nu bellen via mijn telefoon of is het alleen maar een virus
Ik heb een MacBook met een daarbij horende hoes, een boekenkaft hoes. Het liefst laat ik mijn laptop daar ook in zitten als hij aanstaat, het is een leuk gezicht. Maar word dat niet gevaarlijk als hij (te) warm word?
Laatst kreeg ik weer een e-mail van een kennis met een waarschuwing dat er weer een nieuw virus is gelanceerd. Die kan heel je computer laten crashen! Maar wat ik me toch afvraag: wat heeft zo-iemand eraan om andermans computers te vernielen? Kan-ie dan je gegevens zien ofzo? (Ik kon het namelijk niet echt vinden in de overige vragen over computervirussen).
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing