Kan je op een bestand een wachtwoord zetten?
Het gaat hier om Windows 7.
Dank bij voorbaat,
Charlotte.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Het gaat hier om Windows 7.
Dank bij voorbaat,
Charlotte.
Toen ik niet thuis was (ik was in een andere stad), is er geprobeerd in mijn Facebook in te loggen vanuit de stad waar ik woon. (Toen ik een dag later ging inloggen kreeg ik namelijk een melding, dat mijn account tijdelijk geblokkeerd was omdat iemand dus heeft geprobeerd in te loggen vanuit mijn thuisstad). I
k maak gebruik van het bedrade netwerk in het huis, waar ook 7 andere huisgenoten gebruik van maken. Kunnen zij zomaar bij mijn gegevens komen? (overigens is hun inlogpoging niet gelukt, dus mijn wachtwoord hebben ze kennelijk niet kunnen bemachtigen. Ik vermoed dat mijn emailadres al "vooringevuld" was op de homepage van FB, kan dat?).
NB voor de slimmeriken onder ons: Ik had mijn laptop ook meegenomen dus niet thuis laten liggen.
En wat kan ik doen om mijn gegevens in dit bedrade netwerk te beschermen?
Ik meen dat dit 2 locaties waren.. Wie kan me de exacte paden geven, zodat ik deze met regedit kan bekijken?
ik had bij aanschaf van mijn laptop een proefabonnement van McAfee, en die is nu een week verlopen,elke dag gaat de laptop wel een paar keer online,ik vroeg me af hoe schadelijk dit is.
het is nu een foutpagina, ik neem aan dat dit dan snel verwijderd wordt van google? alvast bedankt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing