Hoe ontladen bij statische energie?
Dus ik weet dat ik me kan ontladen door mijn behuizing aan te raken. Maar hoelang ben ik dan beschermd ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Dus ik weet dat ik me kan ontladen door mijn behuizing aan te raken. Maar hoelang ben ik dan beschermd ?
Ik heb alles al geprobeerd..
Zal wel een domme vraag zijn van iemand die je iets simpel moet uitleggen. Er is al veel aan mijn laptop 'geknutseld' maar er wordt nooit iets of onduidelijk uitgelegd....wel heb ik er veel gelezen en iemand heeft hier al advies gegeven mbt Malware Bytes dat niet wil opstarten wegens een fout. Als iemand ook naar die vraag wil kijken? Alsjeblieft? Wel snap ik, eigenlijk weet ik dit al een tijdje dat je eigenlijk EN Malware EN Spybot moet hebben. Ik browse nogal veel over het web.
De laatste (professionele) IT-er zei dat het zo wel goed was me Microsoft Security Essentials maar ik weet het niet hoor, die doet zo lang over scannen.......
Vraag1: Welke Spybot? Als ik op download click verschijnt er een lijstje?
Gewoon de eerste? Las vaak dat deze versie stabieler is dan de nieuw 2.0 die nog bugs heeft. En die lijkt mij meer voor gevorderden en niet zo'n nono als ik met een onstabiele laptop.
Pfff, het is bijna half 4 vannacht en ik maar 'studeren' denk een beetje het te snappen. Want ik las ook vaak dat het lastig kan zijn Malwarebytes te verwijderen? Dat wilde ik en dan opnieuw downloaden.......mijn hoop is op jullie gevestigd.....ALVAST BEDANKT!!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing