Ik heb al Avast antivirus op me pc zoek nu alleen nog een goede antispy ware progamma iemand tips
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Virussen, Phishing & Malware. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over besturingssystemen, hardware, internet, programmeren, sociale media en software vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Hopelijk niet
Het komt op mij over als een inbreuk van je privacy en als ze je geschiedenis zo kunnen gebruiken wat doen ze er dan nog meer mee. Ik heb volledig norton geinstalleerd maar zelfs dan lukt het ze nog advertenties te plaatsen aan de hand van wat ik gezocht heb, als ik mijn geschiedenis verwijder dan zijn die "persoonlijke" advertenties ook verdwenen na verversen van scherm.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing