Hoe kan ik emailadressen uit e-mail importeren naar Excel?
Ik zou graag de e-mailadressen uit een e-mail ('Aan...) omzetten naar een Excel bestand maar raak er niet aan uit. Kan iemand helpen? Bedankt.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Heb je geprobeerd hem uit en aan te zetten? Hoe herken ik een internetvirus? Zijn er ook toetsenborden voor linkshandigen? Met al je vragen over computers en internet kun je hier terecht.
Ik zou graag de e-mailadressen uit een e-mail ('Aan...) omzetten naar een Excel bestand maar raak er niet aan uit. Kan iemand helpen? Bedankt.
Als de opslag in de OneDrive vol is, en je gaat het dan weer leeg maken hoelang duurt het voordat je weer ruimte heb.
Heb het gisteren opgeschoond, maar hij geeft nog steeds aan dat het vol is, wanneer kan ik het weer gebruiken?
Ik volg bijvoorbeeld een kapper die grappige comments geeft. Maar direct daarna volgt een filmpje van iemand die puisten uit knijpt of waarbij allemaal beestjes krioelen in haar of maden of weet ik veel.
Ik vind dat zo ontzettend goor, ik wil dat helemaal niet zien. Ik zoek daar ook nooit op. Ik druk steeds op "ik wil dit niet zien." Maar vervolgens komt weer exact hetzelfde filmpje bij een andere "voorgesteld voor jou" wat voor algoritme is dat, dat ik niet van die vieze zooi af kom?
De vraag moet zijn: Ik krijg steeds smerige filmpjes te zien op Facebook, waardoor krijg ik die?
Ik heb bij Datagebruik 'bestanden alleen via wifi overzetten' afgevinkt, omdat het via wifi ook al niet lukt. Maar dus ook op mobiel netwerk werkt het niet. Er blijft maar eindeloos zo'n cirkeltjes draaien met daaronder 'uploaden'. Het is echter geen groot bestand dus het had al lang moeten geupload zijn.
(op mijn andere accounts lukt het wel)
Op Plates Mania(een site voor het posten van foto’s van voertuigen met kentekens) beland bijna elke foto op z’n kant. En elke foto die niet rechtop staat word van de site verwijderd! Dus hoe kan ik ze op de site nou gewoon rechtop krijgen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing