Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Ik kan in het weekend een extra baan krijgen, moet ik dat melden bij mijn werkgever?

In het weekend en een paar avonden kan ik werk verrichten voor een uitvaart verzorger. Moet ik dat melden bij mijn werkgever, waar ik werk.
Ik heb in deze supermarkt een contract van 38 uur.
Mijn werkgever zal het niet kunnen merken dat ik extra werk, dat wil ik zelf ook niet. Hij mag niet de dupe worden. Wie weet het antwoord?

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden

Wat gebeurd er als je een reis boekt gedurende de ZW uitkering, maar je weer in de WW komt zonder meer recht op vakantie dagen?

Je krijgt naar ratio vrij dagen van het UWV wanneer je in de de WW zit, maar wat gebeurd er sinds de nieuwe regeling wanneer je bijvoorbeeld sinds 1 augustus in de ZW zit zonder baan en een vakantie boekt van 3-4 weken voor in November maar voor de November keurt de Arbo arts je beter en kom je weer in de WW. Je hebt te weinig WW-vakantie dagen, want je mag pas van augustus tellen. Hoe wordt daar mee om gegaan? Mag je dan niet op vakantie? Wordt je gekort op uitkering? Hoe is dat geregeld sinds de nieuwe wetgeving?

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing