Ik heb interesse in een job als 'operations manager' / 'operationeel verantwoordelijke' wat zijn zijn taken eigenlijk allemaal?
None
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Carrière & Werk. Vragen over cursussen, ondernemers en pensioenen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
None
Ik werk al 2 jaar een wastraat, alleen mijn werkgever rooster mij al 2 maanden niet meer in. Dit allemaal na een eerder voorgevallen conflict. Ik heb een 0-uren contract en benieuwd wat mijn rechten zijn. Via-via hoorde ik dat hij hoopt dat ik zelf ontslag neem omdat dat hem papierwerk/gelds scheelt. Wat moet ik doen? Heb ik nog recht op geld? Zal ik gewoon zelf ontslag nemen?
Hopelijk kan iemand mij verder helpen, want weet niet wat ik moet doen.
Ik heb een paar vragen:
1: Ik werk op dit moment bij een groothandel waar ik elke zaterdagochtend 5 uur werk, maar meer kan niet omdat ik dan naar school moet en zaterdagmiddag is hij dicht.
Ik verdien daar 3.50 per uur, maar vind dat ik te weinig uren kan maken, vindt het wel erg gezellig daar.
Maar nu wil ik dus een extra baantje bij de AH, omdat ik daar s'avonds kan werken, maar weet niet of ik het dan allebei zal doen of alleen AH, want ik vind het wel handig om in de vakantie bij de groothandel te werken, kan je zolang vakantie nemen als je wil, en je kan gewoon van 7 tot 4 werken, in plaats van 2/3 uurtjes op een dag.
Wat zal ik doen, allebei of alleen AH?
2: Als je opgeeft dat je niet in de vakantie wil werken, op je sollicitatie formulier, mag je dan zolang vakantie houden als je zelf wil?
3: Zal ik alleen vakkenvullen invullen voor functie, of ook kassa?
4: Welke afdeling is het makkelijkst/leukst om te vullen, ik hoorde dat er ook afdelingen zijn die echt niet leuk zijn?
Ben trouwens een jongen van 16
Hoop dat het duidelijk is?
Voordat ik ga tekenen wil ik graag de voor en nadelen weten.. ik werk nu voor KPN
Ik ben het sollicitatieformulier aan het invullen, en je kan ook kiezen om niet in de vakantie te werken, mag je dan gewoon de hele vakantie vrij nemen? want als je wel in de vakantie wil werken mag je maar 4 weken op vakantie heb ik gehoord.
En ik heb alleen avonden ingevuld, en maximaal 8 uur per week, vinden ze dat te weinig om je aan te nemen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing