Hét vraag- en antwoordplatform van Nederland

Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Camera's. Vragen over audio, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.

Nieuwste vragen

Mag ik foto's die ik zelf heb gemaakt op internet verkopen?

Beste lezer,

Naast mijn hobby als werken met de computer, heb ik ook een hobby foto's maken, bijv. van de natuur . In iedergeval mooie foto's (je snapt me wel)

Maar mag je dan zulke foto's verkopen op internet bijv. als in mijn eigen webshop maak. Dus gewoon foto's die ik heb gemaakt verkopen in mijn webshop?.

Jou antwoord is goud waard.

Met vriendelijke groet,
Ali

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Camera's

Hoe werkt de voedingsspanning op de microfooningang van een camera of DSLR?

Sommige moderne externe microfoons voor video- en DSLR-camera's werken met een voedingsspanning die van de camera afkomstig is. Dat spaart batterijen en dus gewicht in de microfoon.
De voeding wordt, net als bij de fantoomvoeding van een professionele condensatormicrofoon, op de ingang toegevoegd. Tot zo ver wat ik er al van weet. Maar wat ik nog niet weet: als ik zo'n microfoon voor andere toepassingen wil gebruiken, zal ik een ingang moeten maken die dezelfde voedingsspanning met een vergelijkbare weerstand op de ingang moeten toevoegen. Maar hoe hoog is de spanning? En welke weerstand moet ik gebruiken? Ik ben namelijk bang dat ik mijn microfoon kapot maak, als ik ga experimenteren. En op internet kan ik deze gegevens nergens vinden. In de handleiding van de microfoon of de camera al evenmin.
Voorbeeld: de Tascam TM-2x

Verwijderde gebruiker
10 jaar geleden
in: Camera's
logo van Kompas Publishing

GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing