Waar kan je zon grote camera kopen?
Ik bedoel niet zo groot als zon ding van cameramannen van tvprogrammas maar groter dan die soort handycams. Alleen antw. als je snapt wat ik bedoel maar iig bedankt.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Camera's. Vragen over audio, huishoudelijke apparaten, tablets en televisies vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik bedoel niet zo groot als zon ding van cameramannen van tvprogrammas maar groter dan die soort handycams. Alleen antw. als je snapt wat ik bedoel maar iig bedankt.
Hoe noem je de camera dat als je een foto maakt er gelijk een foto uitkomt?
Ik wil graag een foto maken voor mijn vrienden en ik ben niet bepaald modebewust. Hoe kan ik een leuke foto maken
Toegevoegd na 2 minuten:
Denk aan bijvoorbeeld in het gras liggen etc.
Ik heb vandaag een foto gemaakt met mijn polaroid camera (zo'n ouderwetse) met een fotocasette van the impossible project. Kan ik deze foto inscannen of gaat de kwaliteit dan achteruit?
Laatst wilde ik een foto maken van een digitaal 'benzineprijs bord' (€1,59 dat moet vast gelegd worden). Maar de camera kon het beekd niet correct vastleggen door het flikkerende beeld.
Dit princiepe heb je ook bij andere vormen van het vastleggen van digitale beelden zoals TV.
Ik heb wel een idee van de oorzaak, maar wellicht hebben jullie een mooie uitleg hiervoor!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing