Kan mijn delear scooter scheur en krassen verwijderen?
Ik wou vandaag met de brommer omkeren, vervolgens gleed ik uit. Aan de linker kant zit krassen en bij de buddy zit er een scheurtje.
Nu vroeg ik me af, kan de dealer het repareren?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Brom- & Snorfietsen. Vragen over auto's, boten, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wou vandaag met de brommer omkeren, vervolgens gleed ik uit. Aan de linker kant zit krassen en bij de buddy zit er een scheurtje.
Nu vroeg ik me af, kan de dealer het repareren?
mijn scooter rijdt opeens niet meer harder dan 40 reed 50 als hij op 40 zit houd hij in en begint hij vermogen te verliezen en stottert ook dan soms ploft de uitlaat
Dus mijn vraag is of het B theorie examen, voldoende is om praktijkexamen voor mijn AM rijbewijs te halen, of moet ik opnieuw een theorieexamen afleggen? Ik vraag dit omdat ik twee keer ben gezakt voor mijn autorijbewijs, en eigenlijk gewoon voor mn scooterrijbewijs wil gaan zodat ik kan weken als koerier.
Bijna 2 jaar niet meer met mijn scooter gereden. Al die tijd in opbergruimte. Heb nieuwe accu moeten kopen want deed niks meer (begrijpelijk). Kan alleen startgeluid maken maar bij gas geven doet ie het niet. Kan ik er nog wel mee rijden?
Hi. Ik heb sinds eergister een tijdelijke scooter.
Eergister is er nog wat mee gereden en guster niet. Vandaag wou ik ‘m even starten, maar hij geeft geen kick.. Wanneer je probeert te starten dan gebeurt er letterlijk niks, alsof er een motor/accu in zit. Ik denk dus dat er geen stroom op zit, maar eergister is er ook nog prina mee gereden en dat zou de accu toch wel wat moeten opladen. Omdat het niet mijn scooter is maar een geleende van iemand die ff op vakantie is, heb ik geen zin om naar de scooterwinkel te moeten gaan en helemaa stuk te slaan aan allerlei reparaties die ze me zullen aansmeren. Iemand hulp/tips?
Heb kickstarten ook geprobeerd. Na 10 kicks begon de startmotor wel wat geluid te maken maar aan gaan wou hij niet.
Benzine is wel aan de lagere kant maar (naar mijn gevoel) genoeg om te starten.. tips?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing