Ik heb een Peugeot Jetforce 50 tsdi, ik wil nieuwe kappen en misschien wat tuning onderdelen kopen. waar kan ik dit vinden?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Brom- & Snorfietsen. Vragen over auto's, boten, fietsen, motorfietsen, openbaar vervoer, post en pakketten, vliegtuigen en vrachtwagens en transport vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zou je met een autorijbewijs ook op een scooter/brommer mogen rijden ? Sommigen zeiden tegen mij dat er een nieuwe regels hiervoor waren, alleen heb deze gemist. Kan iemand mij hierover meer vertellen, bvd
ik ben gister mijn kentekenplaat van mijn scooter verloren, is lag hier en daar dat ik bij het rdw een plaat aan kan vragen. maar ik weet niet hoe dat moet.
is dit ooit iemand eerder overkomen? zoja, kan diegene mij dan een duidelijke uitleg geven van hoe en wat?
alvast bedankt
Toegevoegd na 33 seconden:
is lag = ik las
Ik ben opzoek naar een brommer. Maar nu zie ik op marktplaats dat er heel veel rond de 70 rijden. Hebben die hem allemaal opgevoerd? of werkt het net als bij een auto? dat hij meer kan maar het niet mag? (wat me onlogisch lijkt want waar is de rollerbank dan voor?) iemand die me kan helpen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing