Ik zoek de titel van een kinderboek, uit begin jaren 70 (of ouder, maar toen was het in mijn bezit) ....... het Laos meisje
en om die .... gaat het dus
Schrijver weet ik ook niet.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Boeken & Auteurs. Vragen over beeldende kunst, dans en theater, etymologie, geschiedenis, musea, poëzie en taal vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
en om die .... gaat het dus
Schrijver weet ik ook niet.
Deze ervaringen resulteerden uiteindelijk in het boek "junky".
Alvast bedankt.
Toegevoegd na 5 minuten:
of een mythologisch verhaal
Als je naar de bieb gaat, zie je daar gigantisch veel boeken. Nou vraag ik me af hoeveel boeken er gemiddeld zijn in één bibliotheek? En kan het zijn dat een bieb 100 boeken meer heeft dan de ander?
Het gaat over een ontdekkingsreis naar een vallei in india waar het leven volmaakt is.
de mensen in liefde ,vrede en harmonie samenleven.
om daar te komen moet je eerst door een harde wereld van ijs en steen.
Om daar te kunnen blijven zul je keuzes moeten maken en iets laten.
Mijn Moeder (75) heeft het ooit gelezen, vond het een prachtig boek en is de titel kwijt.
helaas was mijn eerdere vraagstelling verkeerd, niet duidelijk genoeg en is de vraag verwijderd.
Daarom nogmaals.
EMF
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing