Wat zou er gebeuren (met mensen, dieren of planten) als er geen stikstof of andere stoffen in de lucht zaten, alleen 100% zuurstof?
Gebeurt er iets of helemaal niets?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Biologie. Vragen over aardrijkskunde, astrologie, filosofie, natuur- en scheikunde, psychologie, sociale wetenschap, techniek en wiskunde vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Gebeurt er iets of helemaal niets?
Sinds kort heb ik last can kleine donkerbruine "kevertjes" die maar blijven rondlooen in huis overal.
Hallo,
Ik heb afgelopen week kleine cactussen gekocht. Toen ik thuis kwam zag ik dat er in een potje waar normaal gesproken één cactus in zit er nog een kleintje naast aan het groeien was, waardoor de andere cactus scheef kwam te staan. Ik dacht dat dat voor beide cactussen niet goed zou zijn, dus ik wilde de kleine cactus gaan verpotten. Toen ik dat wilde doen zag ik dat de wortelen van de grote cactus om die van de kleine cactus heen waren gegroeid (dus als ik de kleine wil verpotten moeten de wortelen van de grote kapot gaan). Nu is mijn vraag of de wortelen van de grote cactus gewoon kapot kunnen gaan en zichzelf weer kunnen herstellen of dat het plantje dan ook dood gaat als dat gebeurt.
Ik was rustig aan het auto rijden met het raam open totdat ik me doodschrok omdat deze vlieg tegen mijn hoofd aan vloog
Ik was eens zo door mijn haar aan het gaan en ik merkte dat mijn haren niet gelijk zijn. Ik heb haren die gewoon egaal en fijn zijn. Ik heb dan ook andere haren die plots van dik naar dun en weer naar dik gaan. Ik hield eens een haar in het licht en dat viel sterk op hoe "hobbelig" die was. Ik vroeg me af waarom dat bij 1 hoofdhaar het op plaatsen dikker is dan op andere plaatsen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing