Windows 8 - Waarom krijg ik als ik iets wil opslaan vaak de melding documents.library-ms werkt niet meer?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik wil goed kunnen gamen op mijn pc, maar welke past in mijn pc en welke is voor een lage prijs te kopen? Ik heb een Intel (R) Pentium (R) 4CPU 2.60 GHz (2CPU`S), ~2.6Ghz.
Alvast bedankt!
ik heb een venster met pdf-bestanden, dat wil sinds enige tijd niet meer van haar bovenliggende plaats af. de enige manier om onderliggende vensters te bekijken is nu door dit pdf-venster te sluiten of klein te maken. ik heb niets aan instellingen veranderd
Toegevoegd na 31 minuten:
het is foxit, ik zocht naar opties, die zie ik niet en evenmin brengt een rechter muisklik mij verder
Vroeger gebruikte ik steeds google chrome maar deze werkte niet meer zo goed ik kreeg steeds de foutmelding dat google chrome was vast gelopen. Daarom besloot ik om het te verwijderen. Na het te verwijderen kwam ik tot de conclusie dat ik nu helemaal niet meer op internet kon want internet explorer vond ik nergens meer terug..
Dan heb ik maar firefox gedownload op een andere pc en dit op stick gezet en zo kon ik weer op het internet. Maar hoe krijg ik mijn internet explorer terug op mijn pc ?
Als ik het download krijg ik steeds foutmeldingen.. welke versie ik ook probeer.
Hopelijk kunnen jullie me verder helpen!
Alvast bedankt.
ik wil zelf reclame verkopen op mijn youtube video,s ik bedoel dat ik dus geld krijg van een bedrijf en dan reclame zet op mijn video,s wie weet wie reclame koopt of hoe je dat moet doen
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing