Is het mogelijk om één dia (powerpoint) de instaleren als je achtergrond op je bureaublad?
BV : Ik maak een dia en slaag ze op. kan ik ze dan op mijn achtergrond zetten.
Alvast bedankt!
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
BV : Ik maak een dia en slaag ze op. kan ik ze dan op mijn achtergrond zetten.
Alvast bedankt!
als ik een cd (software, ofzo') plaats in de schijf krijg ik niets automatisch weergegeven op mijn laptop, en als ik ga naar de windows verkenner zie ik ook niks staan bij de Computer
hoe moet ik nou mijn cd openen??? iemand een advies aub??
None
Ik heb zojuist windows opnieuw geïnstalleerd en nu staat de resolutie niet goed meer.
Als ik heb op de juiste resolutie probeer te zetten dan krijg ik de melding:
OUT OF RANGE
93.9 kHz / 59 Hz
Het kan niet zijn dat er iets mis is met de videokaart want eerst lukte het wel gewoon.
Hoe komt het dat ik dit probleem heb en hoe los ik het op?
Toegevoegd na 1 minuut:
MET WINDOWS 7
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing