ik heb een ipod touch maar dan ga ik naar instellingen en daar staat geen wifi en ik kan er niet op drukken want het is grijs. wat moet ik doen ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
heb er nu windows 7 starter op staan maar me mini laptop is heel sloom hij heeft 1gb ram en volgens mij is dat veel te weinig om windows 7 soepel te laten lopen?
Is het mogelijk Android te installeren op een Blackberry Playbook? Ik weet dat je Android apps kunt runnen in OS 2.0 maar ik wil dus het hele besturingssysteem inruilen voor Android 4.0. Zoja-hoe? Zonee, waarom niet?
Sinds gisteren wilt mijn pc niet meer starten. Normaal hoor je eigenlijk een piep maar nu hoor ik helemaal niks. Alle ventilatoren draaien en er brandt een rode licht op mijn videokaart maar ik krijg maar geen beeld. Vandaag had ik weer geprobeerd om mijn pc te starten en het is eindelijk gelukt maar dit keer hoor ik 2 korte piepjes. wie kan me helpen
Alle antwoorden zijn welkom
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing