pc gecrasht, kan hem niet meer opstarten, blijft maar updaten, wat te doen ?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
mijn opa vind het irritant en als je blief antwoord snel
Ik ben van een groot bedrijf die zit met een over voorraad boeken die ik graag snel wil verkopen... enige tips !?
Het besturingssysteem, dat weet ik, maar werkt een mac hetzelfde als pc zoals bv voor files opslaan, met mapjes enzo, is windows 7 nodig of heeft het zijn eigen programma's? Welke browser heeft mac, is die ook altijd aan het updaten? Gebruikt mac ook adobe enz, is er ook een virusscanprogramma nodig? Heb je ook een configuratiescherm enz... Wordt die na een tijd ook trager zoals pc en begint die dan ook vanalles te installeren? Nog veel vragen hoor.
Ik zoek een goeie screen recorder die gratis is die niet hapert en goeie kwaliteit heeft
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing