Kan je een Windows snelkoppeling maar met relatieve paden?
Zodat niet de volledige padnaam erin staat maar relatief aan de locatie van de snelkoppeling.
Voor bijvoorbeeld op een USB-stick naar een plek op diezelfde USB-stick.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Zodat niet de volledige padnaam erin staat maar relatief aan de locatie van de snelkoppeling.
Voor bijvoorbeeld op een USB-stick naar een plek op diezelfde USB-stick.
heb sinds kort windows opnieuw op mijn pc gezet ivm het vele vast lopen van pc, dit is gelukt maar nu staat de oude versie nog op de pc en de nieuwe versie ook.
moet de oude versie blijven staan op de pc of kan ik dit zonder problemen verwijderen zonder weer dat pc vastloopt komende tijd, heb windows verwijderd via sisteemherstel.
Ik heb een DVD geleend van iemand met Windows Vista (heb zelf een legaal OEM-nummer).
Nu wil ik deze dadelijk installeren en heb wat vragen hierover.
- Hoe kan ik ervoor zorgen dat mijn hele harde schijf opnieuw geformatteerd en geïnstalleerd wordt? Ik wil dus echt met een schone lei beginnen en niet zomaar Windows Vista "erbij zetten".
- De DVD is misschien wat verouderd. Hoe kan ik na het installeren Windows up-to-date maken? Ik heb iets gehoord van een servicepack, maar mijn kennis hierover is ongeveer gelijk aan dat van die klepel en klok...
Overige tips over opnieuw installeren zijn ook welkom overigens.
Op Ubuntu 9.04 'blubberen' de vensters zo grappig.
Vraag: Kan dit ook bij Windows 7
Misschien met een speciaal programmatje of zo.
Ik heb de gewone bibliotheken (Documenten, Muziek enz.) al geprobeerd te verwijderen, maar ze komen telkens terug.
Dus hoe kan ik de gewone bibliotheken verwijderen zonder dat mijn zelfgemaakte bibliotheken weggaan?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing