Apple OS virus
Altijd als ik over virusen etc hoor gaat het om windows.
Mijn vraag: bestaan er ook virusen, wormen, spyware etc voor de apple pc/laptops.
Jailbreak telt niet mee..
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Besturingssystemen. Vragen over computers en internet in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Computers & Internet. Specifieke vragen over hardware, internet, programmeren, sociale media, software, virussen, phishing en malware vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Altijd als ik over virusen etc hoor gaat het om windows.
Mijn vraag: bestaan er ook virusen, wormen, spyware etc voor de apple pc/laptops.
Jailbreak telt niet mee..
ik heb Windows XP uiteraard een backup gemaakt.
huidige schijf in C: en D: verdeeld.
nieuwe schijf wordt automatisch F: (E: is DVD speler)
restore van C: op F: gedaan, werkt niet.
nieuwe Windows op F: geinstalleerd, schijf actief gemaakt en warempel het werkt.
nadat ik de driveletters had aangepast, (D: moet nog steeds dataschijf zijn) krijg ik alleen maar blauwe schermen.
dan maar alles restoren en terug naar af, C: systeem, D: data en F: extra harddisk (de SSD schijf)
ik wil de SSD schijf als C: met Windows installeren.
eventueel opnieuw installeren, maar liever niet.
hoe pak ik dit aan?
Ik heb een laptop zonder optical drive. Er staat standaard Windows 7 op, maar ik wil Ubuntu eens proberen. Kan ik dit nu installeren? Ik wil geen dual boot hebben
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing