Getrouwd echtpaar waarvan vrouw werkt en man WAO heeft krijgt de vrouw brief voor belastingaangifte en man niet, komt dit meer voor?
Is het handig om ook als man dan samen de belastingaangifte te doen of niet?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Belastingen. Vragen over bankieren, beleggen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Is het handig om ook als man dan samen de belastingaangifte te doen of niet?
Ik doe mijn belastingaangifte en bedacht me aan het eind van de rit dat ik nog kosten af kon trekken voor het oversluiten van mijn hypotheek. Ik ben teruggegaan en heb bemiddelingskosten ingevuld a 995 euro. Volgens mijn adviseur zou ik daar dan een deel van terug krijgen. Eenmaal weer aan het eind blijft het bedrag te ontvangen echter hetzelfde en zie ik het bedrag ook nergens in de berekeningen terugkomen. Hoe kan dit? Is het toch niet aftrekbaar??
Ik woon en werk in België (freelance), maar ik werk dus ook in Nederland. Loonheffing wordt van beide lonen uit beide landen afgetrokken. Moet ik loonheffing in beide landen betalen of enkel één?
Kan je bijverdienen door bijvoorbeeld weekends aan auto's te klussen? (Remmen vervangen etc) zonder dat je problemen krijgt met de belasting? Of moet je echt ingeschreven staan bij KvK?
Dank u wel
Ik wil de een uiteindelijke waarde berekenen die de klant gaat betalen voor een product. Er moet rekening worden gehouden met de 21% btw en 15% fee die moet worden afgestaan.
(Er wordt alleen 30% winst gemaakt op de kostprijs.)
Kostprijs = €100
Marge = 30%
Verzendkosten (wordt in de formule teruggevraagd aan de klant, dit zijn onze kosten) = €7
BTW = 21%
Fee = 15%
Hoe wordt deze formule opgezet? De volgende formule is onjuist gezien de 21% ook over de 15% moet worden gerekend.
((100 * 1.30) * 1.21 / 0.85 )
Om te kijken of je formule klopt, de 15% fee, 21% btw en de €7,- kosten moeten van het totaal worden afgehaald. Er moet uiteindelijk €30,- over blijven.
Ik ben erg benieuwd!
Hartelijk dank.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing