waarvoor heeft clickworker je burgerservicenummer (tax number) nodig?
om een betaling te kunnen ontvangen vragen ze bij clickworker om een tax number
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Belastingen. Vragen over bankieren, beleggen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
om een betaling te kunnen ontvangen vragen ze bij clickworker om een tax number
zelf ben ik 17 en heb PayPal gemaakt, maar ik moet mijn tax number invullen bij clickworker om betalingen te ontvangen. (ja ik weet dat het officieel pas mag als je 18 bent, maar ik las dat veel mensen het toch doen en dus probeer ik het ook)
Ik heb dit jaar verschillende baantjes gehad en er staan dus verschillende benaamingen op mijn jaaropgaven en hierdoor weet ik niet precies wat ik terug mag en kan vragen van de belastingdienst. Mag ik premie werknemersverzekeringen, werkgeverheffing zvw en werkgeverslasten terugvragen?
Mijn ex woont nu meer dan 2 jaar in onze koopwoning en betaald de volledige hypotheek. Moet ik dit bedrag (50%) opgeven als ontvangen alimentatie? En heeft dit gevolgen voor mijn toeslagen? In 2013 was dit ook het geval dat hij alles betaalde maar ik heb mijn definitieve aanslag gekregen en hier was ok. Het deel wat hij toen ook al betaalde is niet meegerekend als inkomen.
Ik heb net mijn belasting aangifte gedaan.
Nu zie ik dat ik een bedrag moet terug betalen.
Ik heb geen brief ontvangen dat ik aangifte moest doen.
Als je terug moet betalen krijg je toch altijd een brief?
Had ik dan beter geen aangifte kunnen doen?
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing