Mag je tweedehands kantoormeubelair ook als inventaris opgeven bij de belastingdienst? Dus op de inventarislijst plaatsen?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Belastingen. Vragen over bankieren, beleggen, cryptocurrency, economie, lenen, sparen, uitkeringen en toeslagen en verzekeringen vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Iedereen die een automatisch bericht van de belastingdienst ontvangt, moet een belastingaangifte indienen.
Mensen die geen bericht ontvangen, zijn in sommige gevallen ook verplicht om aangifte te doen., maar wanneer dan?
Ik moet voor mijn belastingaangifte de WOZ waarde doorgeven. Vorig jaar heb ik dat ook gedaan, maar nu is de waarde natuurlijk weer veranderd. heb ik dara een brief van gehad? of moeten hebben? Kan het me niet meer herinneren. Zo niet hoe kom ik er dan aan?
Je hebt dan te maken met invoerrechten en BTW, maar hoeveel?
Alleen belasting of moet ik dan ook premies betalen?
Is er een vrijstelling?
Ik weet dat ik wel kosten kan aftrekken en afschrijving van bijv een computer.
Toegevoegd na 6 minuten:
Het gaat om minderjarige student VWO
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing