Wat is het idee achter dag- en nachtcremes? En is de werking ooit wetenschappelijk aangetoond?
Ik heb zelf nog nooit zo'n creme gesmeerd, dus weet echt niet waarom mensen hier geld aan uitgeven.
---
Bedankt voor alle bijdrages zover.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen in de categorie Huid. Vragen over beauty en verzorging in het algemeen vind je in de hoofdcategorie Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, make-up en parfum vind je in één van de gerelateerde subcategorieën.
Ik heb zelf nog nooit zo'n creme gesmeerd, dus weet echt niet waarom mensen hier geld aan uitgeven.
---
Bedankt voor alle bijdrages zover.
Ik ben een man van 25 jaar oud en ben opzoek naar een dagcreme om mijn huid te versterken en te verbeteren. Belangrijk hierbij is dat de creme niet-comedogeen is, dus geen porien verstopt.
Ik ben van plan deze creme aan te schaffen https://marbertshop.nl/gezichtsverzorging/marbert-24h-aqua-booster-creme-normale-huid/ .
Maar deze is eigenlijk bedoeld voor de vrouwen huid, zou dit kwaad kunnen? Of zolang je naar het juiste huidtype kijkt geen probleem?
Wat meer uitleg hierover zou fijn zijn :)
Dus niet voorkomen ervan, maar vervagen ervan
Ik heb al een flink aantal producten geprobeerd om mijn huid minder droog en gevoelig te krijgen, maar ik heb er altijd een slechte reactie op. Ik ben op zoek naar goede gezichtsreinigers, dagcrème, nachtcrème en misschien een huidolie of zoiets. Aangezien ik een student ben zou het nog fijner zijn als je ook wat budget-proof producten weet. Alvast bedankt voor het advies! :)
Ik heb gisteren een tattoo laten zetten, alles is goed verlopen, ik smeer het regelmatig in met Bepanthen.
Alleen heb ik nu vlekjes op mijn knokkels van de afgeveegde inkt.
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing