Ik heb heel erg stijl haar... en ik wil graag natuurlijke krullen zonder het gedoe van krultangen en haarbanden...Heeft er iemand tips/producten?
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.
Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.
Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
GoeieVraag is onderdeel van Startpagina. Startpagina geeft al meer dan 20 jaar een overzicht van handmatig geselecteerde links van relevante en betrouwbare Nederlandse websites.Startpagina is dé (op)startpagina om je zoektocht op internet te beginnen.Op zoek naar meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem een kijkje op de themapagina's van Startpagina.
Op deze pagina vind je alle vragen over Beauty & Verzorging. Specifieke vragen over haar, huid, make-up en parfum vind je in één van de subcategorieën.
Bijv een creme smeren op huid trekt wel in huid na een minuut of aantal secondes of te wel iets vloeistof achtigs trekt ook in de huid, maar trekken de wenkbrauwpotloden of poeder achtige spullen ook in de huid? of blijven ze op de huid plakken tot men het schoonmaakt?
ik zou graag deze tattoo willen maar dan wel met zijn bek dicht. ik heb nog nooit een tattoo gezet en wil graag weten hoe duur het ongeveer zou zijn.
Er zijn zoveel zonnecremes en ik weet niet wat ik moet nemen. Ik heb al een vettige huid en ben bang om mijn poriën te verstoppen.
Ik wil ook niet tientallen euro's neerleggen. Ik vroeg me daarom af wat men vroeger deed daarvoor.
Ik heb namelijk spierwitte all stars en ik wil ze vintage maken ik hoef ze alleen maar een beetje te laten vergelen maar weet niet hoe!
GoeieVraag.nl is onderdeel van Kompas Publishing